İtiraz  pmute

konuyu başlatan archon

82
2
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Ban/Mute/Gag yediğiniz nickiniz: Archon
Steam profil linkiniz: http://steamcommunity.com/id/-archon
Neden ceza yediniz/ne yaptınız: Sunucu da renkli yazı yazan bir kaç arkadaş vardı nasıl yapıldığını sordum ve söylediler daha sonra bu yasakmış bir kaç arkadaşla aramızda takıldık konu kapandı, akşam saatlerinde palacı gelip "hop archon gel bakayım" diye laubali bir şekilde p.mute+p.gag attı daha sonra kendisine !kurallar menüsünde böyle bir kuralın olmadığını hatırlattım tabi umrunda olmadı arkadaşlıktan çıkardı ondan sonra oyuna her girişimde ima ederek laf çarpıtmaya başladı bende kendisinin yaşını hatırlatıp çocuksu davranmamasını istememle olayı büyüttü sonrası yok bu şekil uzun süredir p.mute+p.gag mevcut
Cezalandıran yetkili kimdi: palacı
İlgili sunucu: AWP

Eklemek istedikleriniz: -

(02-10-2019, Saat:19:07)archon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ban/Mute/Gag yediğiniz nickiniz: Archon
Steam profil linkiniz: http://steamcommunity.com/id/-archon
Neden ceza yediniz/ne yaptınız: Sunucu da renkli yazı yazan bir kaç arkadaş vardı nasıl yapıldığını sordum ve söylediler daha sonra bu yasakmış bir kaç arkadaşla aramızda takıldık konu kapandı, akşam saatlerinde palacı gelip "hop archon gel bakayım" diye laubali bir şekilde p.mute+p.gag attı daha sonra kendisine !kurallar menüsünde böyle bir kuralın olmadığını hatırlattım tabi umrunda olmadı arkadaşlıktan çıkardı ondan sonra oyuna her girişimde ima ederek laf çarpıtmaya başladı bende kendisinin yaşını hatırlatıp çocuksu davranmamasını istememle olayı büyüttü sonrası yok bu şekil uzun süredir p.mute+p.gag mevcut
Cezalandıran yetkili kimdi: palacı
İlgili sunucu: AWP

Eklemek istedikleriniz: -

Merhaba,

Kurallarda bütün herşeyin tek tek yazmasının imkansız olduğunun sende farkındasındır. Sunucu açığı kullanımı sonucunda böyle bir ceza alman gayet normal. Ek olarak cezalandıran yetkili de zaten sunucu yöneticisi.

Arkadaşım rekabetciye çağırmıştı oyunda awp lego yöneticisi MARİVANA vardı oyunda herkese küfür ediyordu özelliklede bana Allah a sövüyordu awp legoya girdigimde hiç bir şekilde mic basmadıgım halde perme mute yedim yetkisinin alınmasını istiyorum sinirlendigi insanlara mute ve ban atıyor daha çok oyuncunun hakkına girmeden yetkisinin alınmasını rica ediyorum Nick:GIRAL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [İTİRAZ] 1.5 YIL ÖNCE PGAG VE PMUTE ardae1905 2 230 05-09-2019, Saat:15:04
Son Yorum: -Weinig
  1.5 YIL ÖNCE PGAG VE PMUTE ardae1905 0 120 28-08-2019, Saat:02:15
Son Yorum: ardae1905

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi