PaLaci

konuyu başlatan Palaci

875
2
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Exclamation 
Merhaba RunAway Ailesi  Heart !!!

Big Grin Kısaca PaLaci ( BEN ) ;
Ad: Muhammet PaLacı
RunAway hayatım csgo ya ilk başladığım gün topluluk sunucularında gezerken tıkladığım bir sunucu sonucu ortamı beğenip oynamaya  başlamakla gerçekleşti . O günden beri RunAway sunucularında onamaya devam ediyorum . Yaklaşık 1.5 senedir RunAway sunucularında oynuyorum . Sanırım bu gidişle csgo yu bırakana kadar da oynamaya devam edeceğim .RunAway Ailesi Seviliyosunuz Heart ...

RAMPALACI

Tekrardan tanıştığımıza sevindim abi.
Güçsüzler affedemez, Affetmek güçlülerin özelliğidir.

(13-10-2018, Saat:01:06)Palaci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba RunAway Ailesi  Heart !!!

Big Grin Kısaca PaLaci ( BEN ) ;
Ad: Muhammet PaLacı
RunAway hayatım csgo ya ilk başladığım gün topluluk sunucularında gezerken tıkladığım bir sunucu sonucu ortamı beğenip oynamaya  başlamakla gerçekleşti . O günden beri RunAway sunucularında onamaya devam ediyorum . Yaklaşık 1.5 senedir RunAway sunucularında oynuyorum . Sanırım bu gidişle csgo yu bırakana kadar da oynamaya devam edeceğim .RunAway Ailesi Seviliyosunuz  Heart ...

RAMPALACI

Merhaba Muhammet ben de Efe memnun oldum,. Smile
alY77O.gif
İyilik yapar gibi görünmeyin,iyilik yapın görünmeyin.

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi